ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Multiportal Agropolska.pl

Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu APRA to lider wśród polskich wydawnictw specjalizujący się w publikacjach o tematyce rolnej i ogrodniczej. W ramach  działalności firma prowadzi również doradztwo prawne oraz jest partnerem wielu rolniczych imprez o charakterze targowym. 

Zadania i cele

Agropolska.pl to multiportal dedykowany rolnikom oraz osobom zainteresowanym tą dziedziną gospodarki. Głównym celem powierzonego nam zadania było podniesienie intuicyjności i uproszczenie obsługi serwisu. Aby zwiększyć swobodę poruszania się po nim, wprowadziliśmy 9 działów tematycznych.

W obrębie Agropolska.pl publikowane są najświeższe informacje z zakresu tematyki rolnej m.in. dotyczące hodowli zwierząt, technik rolniczych czy odnawialnych źródłach energii elektrycznej. W dziale Aktualności zamieszczane są najnowsze informacje z Polski, Europy i świata.

Serwis został zbudowany w oparciu o Edito CMS w technologii PHP m.in. z wewnętrznymi modułami do rozliczeń pracy redaktorów oraz sklepem internetowym.

W ramach zlecenia został wdrożony moduł sklepu internetowego, w którym znajdują się czasopisma, książki oraz inne wydawnictwa o tematyce rolnej i hodowlanej. Ponadto zaimplementowaliśmy dedykowany moduł prezentujący Notowania giełdowe (Agronotowania) oraz moduł Ankiet Dynamicznych, umożliwiający redaktorom samodzielne projektowanie formularzy.

Nowością jest dedykowany moduł wewnętrzny służący do rozliczeń pracy redaktorów. Aplikacja wspiera dział finansowo-księgowy APRA, poprzez rejestrację publikowanych artykułów i dokonywanie rozliczeń pracy dziennikarzy na podstawie przyjętych kryteriów np. liczby wyświetleń czy obojętności tekstu.

Serwis został zbudowany w oparciu o Edito CMS w technologii PHP. Witryna została stworzona w technologii Responsive Web Design, by ułatwić czytelnikom korzystającym z urządzeń mobilnych dostęp do specjalistycznej wiedzy.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesny, responsywny design,
  • Poszerzenie grona czytelników,
  • Intuicyjny interfejs,
  • Wsparcie działu finansowo-księgowego,
  • Prezentacja oferty handlowej,
  • Prosty w obsłudze panel administracyjny.
     

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas