Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Serwis internetowy dla marki Novo Fundusze Inwestycyjne

Novo Fundusze Inwestycyjne jest marką powstałą w wyniku przejęcia funduszy inwestycyjnych SEB przez OPERA TFI S.A. Towarzystwo zostało założone przez zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie zarządzania aktywami, których głównym celem jest dostarczanie unikatowych produktów, dostosowanych do potrzeb Klientów.

Zadania i cele

Novofundusze.pl to realizacja stworzona w oparciu o platformę Edito CMS. Dostarcza użytkownikowi w przejrzysty sposób kompleksowej informacji na temat oferty, aktualności oraz wycen funduszy inwestycyjnych Novo.

System agreguje wszystkie informacje o funduszach w jednej bazie, umożliwiając automatyczny import wycen funduszy, ingerencję ręczną oraz generowanie plików xml z danymi, które można udostępnić partnerom. Fundusze inwestycyjne prezentowane są w postaci czytelnych, dynamicznie generowanych wykresów.

Serwis Novofundusze.pl powstał w oparciu o platformę Edito CMS. Dostarcza informacji na temat oferty, aktualności oraz wycen funduszy inwestycyjnych Novo.

Do projektu wdrożona została mapa wszystkich partnerów oferujących produkty firmy.

Rozbudowana platforma mailingowa umożliwia dostarczanie użytkownikom serwisu dokładnie tych informacji, którymi są zainteresowani.

Główne korzyści dla Klienta
  • Rzetelna baza wiedzy zawierająca informacje na temat firmy oraz oferty Klienta,
  • odświeżenie wizerunek Klienta,
  • dynamiczne wykresy zwiększające aktracyjność serwisu,
  • usprawnienie komunikacji z użytkownikami,
  • interaktywne narzędzia dedykowane,
  • wydłużenie czasu spędzonego na stronie,
  • agregacja najważniejszych danych w jednym miejscu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas