Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Serwis internetowy dla Savangard

Savangard (poprzednia nazwa CrossVista Polska) to firma, która od kilkunastu lat z powodzeniem funkcjonuje na polskim oraz międzynarodowym rynku IT. Jako integrator skupia się na projektach związanych z integracją i optymalizacją procesów biznesowych. Firma tworzy aplikacje biznesowe oraz mobilne na potrzeby swoich klientów, jak również dostarcza gotowe rozwiązania sprawdzonych marek.

Zadania i cele

Na zlecenie Klienta wdrożyliśmy intuicyjny serwis firmowy. Podstawowym celem www.savangard.com jest prezentacja firmy i jej usług. Serwis skierowany jest głównie do potencjalnych klientów, jak i osób poszukujących zatrudnienia w ramach struktury Savangard.

Zrealizowaliśmy serwis wizerunkowy, zgodny z technologią RWD i oparty na platformie WordPress, co pozwoliło na szybką realizację, z różnymi modułami.

Projekt został zrealizowany w oparciu o platformę Open Source. WordPress to jeden z popularniejszych systemów, którego główną zaletą jest intuicyjny w obsłudze panel administracyjny. Przy wyborze systemu informatycznego kierowaliśmy się głównie dwoma kryteriami, czasem wdrożenia oraz rodzajem gotowych modułów.

Witrynę dostosowano do urządzeń mobilnych. Dzięki stałym aktualizacjom jest bezpieczna. Ponadto została zrealizowana w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej.

Główne korzyści dla Klienta
  • Budowa wizerunku marki,
  • promocja firmy w sieci,
  • strona dostosowana do szerszego grona odbiorców,
  • zwiększenie zasięgu na rynki zagraniczne,
  • prezentacja usług i produktów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas