Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Serwis internetowy Konferencje.pl

Konferencje.pl to specjalistyczny katalog polskich obiektów konferencyjnych, atrakcji i usługi. Serwis dedykowany jest organizatorom różnego rodzaju imprez. Misją zespołu Koferencje.pl jest stworzenie przyjaznego dla użytkowników miejsca przy wykorzystaniu najnowszej technologii. Obecnie portal jest jednym z najpopularniejszych serwisów konferencyjnych w Polsce.

Zadania i cele

Strona Konferencje.pl stanowi on nie tylko katalog firm, obiektów i atrakcji, lecz również usług i produktów. Wdrożenie oparte zostało na systemie zarządzania treścią Edito CMS. Witryna posiada rozbudowane wyszukiwarki przypisane do każdego z katalogów, które umożliwiają sprawne odnalezienie interesujących informacji.

Jesteśmy odpowiedzialni za realizację jedenego z największych serwisów w Polsce, zawierających bazę ośrodków szkoleniowych i konferencyjnych - Konferencje.pl

Dzięki posiadaniu rozbudowanego konta użytkownika internauci mają możliwość samodzielnego zarządzania swoimi wizytówkami oraz ofertą. Ponadto serwis posiada porównywarkę obiektów, mapy wraz z informacją o ofertach w najbliższej okolicy, a także danych dotyczących wyposażenia obiektów.

Główne korzyści dla Klienta
  • Kompleksowy i przyjazny dla użytkownika serwis,
  • Budowanie wizerunku marki w internecie,
  • Baza specjalistycznej wiedzy z zakresu organizacji konferencji,
  • Intuicyjny w obsłudze panel administracyjny,
  • Łatwy i szybki wybór obiektów,
  • Oszczędność czasu użytkownika.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas