Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Serwis relacji inwestorskich Asseco Poland S.A.

Asseco Poland S.A. jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma jest znanym producentem oprogramowania. Z aplikacji Asseco korzystają zarówno instytucje publiczne, jak i prywatne przedsiębiorstwa.

Zadania i cele

Inwestor.asseco.pl to kolejna realizacja dla Asseco Poland. Serwis prezentujący informacje dotyczące relacji inwestorskich, w szczególności notowania giełdowe, komunikaty i raporty Spółki, kalendarium inwestora, informacje o Asseco Poland S.A. oraz Grupie kapitałowej.

W celu ułatwienia Klientowi aktualizacji treści budowa serwisu została oparta o autorski system, Edito CMS. Ponadto dla Asseco Poland wdrożyliśmy angielską wersję serwisu.

Poza wieloma standardowymi funkcjonalnościami w zaprojektowanej stronie internetowej, na uwagę zasługuje przede wszystkim wdrożenie modułu notowań giełdowych, prezentującego w formie graficznej i tabelarycznej notowania w czasie rzeczywistym czterech Spółek z Grupy kapitałowej Asseco oraz indeksów giełdowych: WIG i WIG 20.

Główne korzyści dla Klienta
  • Interaktywna forma prezentacji kluczowych informacji,
  • nowoczesna wizytówka firmy,
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy w sieci,
  • zwiększenie zasięgu spółki,
  • szybka, wygodna i prosta obsługa panelu administracyjnego,
  • szybko ładujący się serwis.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas