Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Serwisy wizerunkowe produktów BPH Selektywny i BPH Obligacji Korporacyjnych

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. funkcjonuje na polskim rynku kapitałowym od ponad 28 lat. Należy do General Electric Company – jednej z największych w ujęciu kapitalizacji rynkowej korporacji na świecie. Od ponad stu lat jest ona notowana na nowojorskiej giełdzie.

Zadania i cele

W ramach długofalowej, trwającej już 6 lat współpracy, wykonaliśmy dla BPH TFI kolejne projekty – serwisy wizerunkowe dla produktów BPH Selektywny oraz BPH Obligacji Korporacyjnych.

Głównym zadaniem serwisów jest przekazanie najistotniejszych informacji nt. wybranej usługi inwestycyjnej w sposób czytelny i zrozumiały dla każdego użytkownika.

Oprócz podstawowych informacji opisujących fundusze, serwisy przedstawiają również ich aktualne wyniki – dane prezentowane są w formie wykresu oraz tabeli stóp zwrotu. Informacje na temat wycen aktualizowane są w czasie rzeczywistym, dzięki integracji z serwisem www.bphtfi.pl, który również został wdrożony na bazie naszej autorskiej platformy Edito CMS.

Serwisy typu one page są świetnym narzędziem wsparcia dla kampanii mailingowych oraz innych form reklamy internetowej. Skupiają uwagę na wybranym produkcie (lub grupie produktów), pozwalając na lepsze dostosowanie treści do odbiorcy, co pozytywnie wpływa na wartość wskaźnika konwersji.

Główne korzyści dla Klienta
  • Usprawnienie komunikacji z użytkownikami,
  • wzrost konwersji,
  • skupienie uwagi użytkowników na wybranych produktach,
  • czytelny i zrozumiały sposób przedstawienia najistotniejszych treści,
  • atrakcyjny wizualnie serwis,
  • nowoczesny wizerunek Klienta w sieci.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas