Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Strona firmowa dla Intop

Intop Warszawa Sp. z o.o. istnieje od 2007 r. Jest jedną z największych firm budowalnych w Polsce. W ramach swojej działalności realizuje inwestycje w zakresie budowy mostów, dróg, konstrukcji przemysłowych oraz ogólnobudowlanych na terenie kraju. W ostatnich latach firma rozszerzyła profil swojej działalność o branżę kolejową, w której odnosi znaczące sukcesy.

Zadania i cele

Na bazie autorskiego systemu Edito CMS zaprojektowana i wdrożona została strona firmowa. Klient otrzymał zaawansowane narzędzie do zarządzania treścią, układem i strukturą strony www, wraz z możliwością jej rozbudowy.

Struktura serwisu pozwala na dopasowanie do indywidulanych potrzeb i łatwą rozbudowę o kolejne moduły.

Aby spełnić oczekiwania Klienta zaaranżowaliśmy stronę tak, aby była wykorzystywana jako narzędzie do budowania wizerunku firmy. W tym celu wykorzystaliśmy udostępnione elementy: projekty graficzne, treści oraz materiały video. Podczas opracowywania strony głównej zastosowaliśmy rozbudowany system banerowy ułatwiający zarządzanie serwisem. Redaktor serwisu z poziomu panelu administracyjnego ma możliwość wglądu do statystyk.

Kolejnym modułem, który wpłynął na końcowy efekt projektu był moduł opisów, który umożliwia tworzenie podstron zwierających zdjęcia, tekst z parametrami m.in. lokalizacja, klient, wartość oraz czas realizacji danej inwestycji. Dodatkowo spółce zależało, aby każda podstrona miała możliwość publikacji w wersji PDF.

Główne korzyści dla Klienta
  • Wzmocnienie wizerunku profesjonalnej firmy budowalnej,,
  • wdrożenie strony w technologii RWD,
  • rozwiązanie wspierające działania HR,
  • prosty w obsłudze system CMS.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas