Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Strona internetowa dla Dwór na Wolicy [Wordpress]

Dwór na Wolicy to restauracja i pensjonat, które mieszczą się w zabytkowym dworze, usytuowanym na przedmieściach Dębicy. Historia powstania dworu sięga przełomu XV i XVI wieku. Działająca obecnie tam restauracja proponuje dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, oferując także organizację przyjęć okolicznościowych. Dwór dysponuje także salą konferencyjną, kinową, fitness oraz kortem tenisowym.

Zadania i cele

Celem projektu było odświeżenie wizerunku Dworu poprzez przygotowanie nowej strony internetowej. Powstała ona przy wykorzystaniu szablonu WordPress. Jego zastosowanie nie tylko sprzyja pozycjonowaniu, ale także umożliwia uzupełnianie projektu o dodatkowe wtyczki, z kolejnymi funkcjonalnościami w późniejszym terminie.

Strona wizerunkowo-ofertowa, oparta o dostosowany do oczekiwań Klienta szablon.

Informacje na stronie zostały pogrupowane w kilku kategoriach, m.in. „Dwór na Wolicy”, „Restauracja”, „Hotel”. Każda z nich zawiera dodatkowe podkategorie, w których znajdują się szczegółowe treści dotyczące m.in. historii zabytkowego dworu, organizacji imprez, oferty hotelowej oraz cateringowej. Do oferty pensjonatu można przejść bezpośrednio z poziomu strony głównej po wybraniu danego pokoju.

Wszystkie działy tematyczne zostały bogato zilustrowane zdjęciami. Ponadto, na stronie została zamieszczona osobna galeria, stanowiąca wizualne przedstawienie możliwości Dworu na Wolicy.

Strona została przygotowana także w angielskiej wersji językowej.

Główne korzyści dla Klienta
  • Odświeżenie wizerunku Klienta w sieci,
  • przejrzysty i czytelny układ treści,
  • atrakcyjne przedstawienie oferty,
  • profesjonalna prezentacja firmy,
  • strona dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas