Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.
IT Support / Helpdesk
Rzeszów
umowa o staż / praktyki
Aplikuj 

lub wyślij zgłoszenie na: praca // ideo.pl

Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny
Aplikuj na to stanowisko  

Zaprogramuj swoją przyszłość!

Interesujesz się sprzętem komputerowym, administracją sieci i serwerami? Lubisz rozwiązywać problemy, a każdy problem to wyzwanie - im trudniejszy, tym większa satysfakcja z jego rozwiązania? Zobacz jak wygląda praca w dziale administracji technicznej i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie w IT. 

Proponujemy Ci możliwość realizacji praktyki, podczas których będziesz mógł zdobyć cenne doświadczenie zawodowe oraz w praktyce zweryfikujesz swoją wiedzę.

To szansa na postawienie pierwszego kroku w kierunku profesjonalnej kariery w IT, w firmie o rozpoznawalnej marce.


Oferujemy:

  • szansę zaprezentowania swojego talentu, a także możliwość dalszej współpracy po zakończeniu praktyk,
  • ułatwiony start w zawodową przyszłość, zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego,
  • aktywną naukę – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania,
  • poznanie zasad i nauka funkcjonowania w środowisku pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Czym będziesz się zajmować?

  • wspieraniem użytkowników wewnętrznych – technicznych (np. programiści) oraz nietechnicznych – w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem, pomoc w procesach instalacyjnych, konfiguracyjnych i testowych,
  • zapewnieniem poprawności i ciągłości pracy sprzętu, oprogramowania i innych wspomagających urządzeń IT np.  urządzeń peryferyjnych, drukujących, urządzeń transmisji danych w sieci lokalnej i do sieci Internet i systemów operacyjnych,
  • administracją serwerami oraz zarządzaniem urządzeniami sieciowymi.

Czego możesz się u nas nauczyć?

Jako uczestnik dowiesz się jak wygląda praca programisty od wewnątrz oraz będziesz miał możliwość sprawdzenia swojej dotychczasowej wiedzy pod okiem profesjonalistów. 
Będziesz mógł zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w branży informatycznej. Pod okiem specjalistów będziesz pracował nad projektami związanymi z Twoimi zainteresowaniami. Będziesz miał szansę zetknięcia się z nietypowymi problemami i szerokim spektrum ich rozwiązania. Poszerzysz nie tylko swoją wiedzę praktyczną, ale również teoretyczną.
 

Sposób aplikacji

Etapy rekrutacji - praktyka, staż

Aplikuj na to stanowisko  

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz LM na adres: praktyki // ideo.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.


Poznaj naszych rekruterów

Eliza Bolon

Marketing i Rozwój, Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Ewelina Furdak

Marketing i Rozwój, Specjalista ds. Rekrutacji


Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych