Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM
IT Support / Helpdesk
Rzeszów
umowa o staż / praktyki

lub wyślij zgłoszenie na: praca@ideo.pl

nieaktualne
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zaprogramuj swoją przyszłość!

Interesujesz się sprzętem komputerowym, administracją sieci i serwerami? Lubisz rozwiązywać problemy, a każdy problem to wyzwanie - im trudniejszy, tym większa satysfakcja z jego rozwiązania? Zobacz jak wygląda praca w dziale administracji technicznej i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie w IT.

Proponujemy Ci możliwość realizacji praktyki, podczas których będziesz mógł zdobyć cenne doświadczenie zawodowe oraz w praktyce zweryfikujesz swoją wiedzę.

To szansa na postawienie pierwszego kroku w kierunku profesjonalnej kariery w IT, w firmie o rozpoznawalnej marce.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia kierunkowego (informatyka),
  • umiejętności koordynacji prac związanych z wdrażaniem sprzętu i oprogramowania,
  • dobrej organizacja pracy własnej, zaangażowania oraz kompetencji interpersonalnych.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • wspieranie użytkowników wewnętrznych – technicznych (np. programiści) oraz nietechnicznych – w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem, pomoc w procesach instalacyjnych, konfiguracyjnych i testowych,
  • zapewnienie poprawności i ciągłości pracy sprzętu, oprogramowania i innych wspomagających urządzeń IT np. urządzeń peryferyjnych, drukujących, systemów operacyjnych, urządzeń transmisji danych w sieci lokalnej i do sieci Internet,
  • administrowanie serwerami oraz zarządzanie urządzeniami sieciowymi.

Co oferujemy?

  • ułatwiony start w zawodową przyszłość, zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego,
  • szansę zaprezentowania swojego talentu, a także możliwość dalszej współpracy po zakończeniu praktyk
  • aktywną naukę – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania
  • poznanie zasad i nauka funkcjonowania w środowisku pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • dostęp do prywatnego parkingu.

Sposób aplikacji

Etapy rekrutacji - praktyka, staż

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz LM na adres: praktyki@ideo.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Poznaj naszych rekruterów

Eliza Dereń

Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Ewelina Furdak

Specjalista ds. Rekrutacji

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych