Praktyki i staże w dziale Marketingu
Rzeszów

lub wyślij zgłoszenie na: praca // ideo.pl

Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie codziennej pracy działu marketingu,
  • Tworzenie i redagowanie tekstów (newsy, artykuły, treści na potrzeby www itp.)
  • Korekta / redagowanie otrzymanych opracowań,
  • Wsparcie przy projektach komunikacyjno-marketingowych.

Wymagania:

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office (Word, Excel oraz Power Point),
  • Umiejętność redagowania atrakcyjnych tekstów,
  • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie, preferowane kierunki: marketing / PR / dziennikarstwo / informatyka / filologia angielska.

    Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w obszarze IT /marketing / PR,
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie,
  • Aktywne uczestnictwo w pracach dowolnego koła naukowego.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • Mozliwość dalszej współpracy,
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym, doświadczonym zespole,
  • Plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Sposób aplikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz LM na adres: praktyki // ideo.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Poznaj naszych rekruterów

Eliza Bolon

Łukasz Szymański

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o.o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."
Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych