Pobierz bezpłatny poradnikINTRANET: Skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji rozproszonej

Linki sponsorowane dla MebleMix.pl

MebleMix.pl to meblowy sklep internetowy wyróżniający się na tle konkurencji niezwykle rozbudowaną ofertą. Swoim klientom oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do różnych typów wnętrz i odznaczających się ogromną różnorodnością stylistyczną. Właściciel MebleMix.pl – firma Blue King Sp. z o.o. – szczególną uwagę zwraca na jakość sprzedawanych mebli, co potwierdza stała współpraca z Pracownią Badań i Atestacji Mebli na Wydziale Technologii Drewna, Katedry Meblarstwa w Poznaniu.

Zadania i cele

Zwiększenie sprzedaży i zdobywanie nowych klientów to główne cele każdego sklepu internetowego. Ponieważ jednak osiągnięcie ich w przypadku firm posiadających bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę bywa problematyczne, należy przedstawić internautom te produkty, które ściśle odpowiadają frazom wpisywanym przez nich do wyszukiwarki.

Przeprowadzona przez Ideo kampania AdWords umożliwiła dotarcie do szerokiej grupy klientów i przekazać im informację o konkretnych, interesujących ich produktach.

W ramach kampanii wykorzystaliśmy zróżnicowane formy reklamy, w tym m. in.: reklamę w wynikach wyszukiwania, reklamę produktową w wynikach wyszukiwania, DSA (dynamiczne reklamy w wyszukiwarce) oraz remarketing dynamiczny w sieci reklamowej.

Osiągnięte efekty
  • Wzrost liczby nowych użytkowników odwiedzających sklep o ponad 400%,
  • wzrost ilości zrealizowanych transakcji o ponad 300%,
  • wzrost konwersji o ponad 3500%.

... a co możemy zrobić dla Ciebie ?

×

Klienci o nas