Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Linki sponsorowane dla MebleMix.pl

MebleMix.pl to meblowy sklep internetowy wyróżniający się na tle konkurencji niezwykle rozbudowaną ofertą. Swoim klientom oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do różnych typów wnętrz i odznaczających się ogromną różnorodnością stylistyczną. Właściciel MebleMix.pl – firma Blue King Sp. z o.o. – szczególną uwagę zwraca na jakość sprzedawanych mebli, co potwierdza stała współpraca z Pracownią Badań i Atestacji Mebli na Wydziale Technologii Drewna, Katedry Meblarstwa w Poznaniu.

Zadania i cele

Zwiększenie sprzedaży i zdobywanie nowych klientów to główne cele każdego sklepu internetowego. Ponieważ jednak osiągnięcie ich w przypadku firm posiadających bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę bywa problematyczne, należy przedstawić internautom te produkty, które ściśle odpowiadają frazom wpisywanym przez nich do wyszukiwarki.

Przeprowadzona przez Ideo kampania AdWords umożliwiła dotarcie do szerokiej grupy klientów i przekazać im informację o konkretnych, interesujących ich produktach.

W ramach kampanii wykorzystaliśmy zróżnicowane formy reklamy, w tym m. in.: reklamę w wynikach wyszukiwania, reklamę produktową w wynikach wyszukiwania, DSA (dynamiczne reklamy w wyszukiwarce) oraz remarketing dynamiczny w sieci reklamowej.

Osiągnięte efekty
  • Wzrost liczby nowych użytkowników odwiedzających sklep o ponad 400%,
  • wzrost ilości zrealizowanych transakcji o ponad 300%,
  • wzrost konwersji o ponad 3500%.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas