ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Linki sponsorowane dla Meblowiec.pl

Meblowiec.pl to jeden z największych sklepów internetowych posiadający w swojej ofercie kompleksowe wyposażanie wnętrzarskie. Firma specjalizuje się przede wszystkim w dystrybucji mebli tak klasycznych, jak i nowoczesnych, ale dostarcza również szereg niezbędnych do nich akcesoriów. Wszystko to czyni ofertę sklepu bardzo bogatą, a co ważne jest ona na bieżąco poszerzana o kolejne wyroby renomowanych producentów. Meblowiec.pl jest też stałym uczestnikiem prestiżowych targów meblowych.

Zadania i cele

Dla sklepu internetowego najważniejszym celem jest pozyskanie klientów i związany z tym wzrost sprzedaży. Jednak przedstawienie rozbudowanej oferty adekwatnie do zainteresowań zakupowych potencjalnych klientów może być problematyczne.

Wdrożona została kampania AdWords, dzięki której możliwe stało się zaprezentowanie klientom dokładnie takich produktów, jakich poszukują klienci.

W kampanii wykorzystane zostały różne formy reklamy, między innymi: reklama w wynikach wyszukiwania, reklama produktowa w wynikach wyszukiwania, remarketing dynamiczny w sieci reklamowej i dynamiczne reklamy w wyszukiwarce – DSA. Dzięki temu klienci otrzymali gotową informację o konkretnych produktach sklepu oraz innych akcesoriach z nimi związanych, a wartych zakupu.

Osiągnięte efekty
  • Wzrost liczby nowych użytkowników odwiedzających sklep o ponad 300%,
  • wzrost ilości zrealizowanych transakcji o ponad 200%,
  • wzrost konwersji o ponad 3000%.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas