Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Pozycjonowanie dla Centrum Klima

Centrum Klima to marka z ponad 20-letnim stażem na rynku klimatyzatorów. W 2012 roku spółka została przejęta przez światowego lidera w dziedzinie wentylacji. Aktualnie Centrum Klima działa jako Dział Wentylacji firmy Lindab AB. Marka prowadzi działania handlowe dla ponad 3000 klientów w 40 krajach świata. Dysponuje zapleczem produkcyjno-handlowym, którego ważną część stanowi nowoczesny park maszynowy.

Zadania i cele

Od początku nadrzędnym celem projektu było pozyskanie dla serwisu centrumklima.pl jak największej ilości wejść z naturalnych wyników wyszukiwania.

Ze względu na rodzaj i ilość asortymentu jedyną metodą zapewniającą oczekiwane efekty było pozycjonowanie szerokie z wykorzystaniem tzw. „długiego ogona”.

Przeprowadzona na wstępie analiza pozwoliła wyselekcjonować szereg konkretnych fraz kluczowych zgodnych z branżą i asortymentem sklepu, a także z zapytaniami potencjalnych klientów. Następnie podjęte zostały działania ukierunkowane na budowę link popularity dla serwisu centrumklima.pl. Aby uzyskać oczekiwane efekty prowadzone działania na bieżąco były monitorowane przez specjalistów.

Aktualnie promocja w wyszukiwarkach internetowych dodatkowo obejmuje jeszcze cztery serwisy należące do firmy:

  • www.lindab.com/pl
  • salda.centrumklima.pl
  • galanz.centrumklima.pl
  • mistral.centrumklima.pl
Osiągnięte efekty
  • Uskanie i utrzymanie wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania,
  • wzrost odwiedzin z bezpłatnych wyników wyszukiwania o ponad 70% dla strony centrumklima.pl w skali miesiąca, w porównaniu do momentu podjęcia współpracy,
  • wzrost odsłon witryny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas