Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Serwis internetowy programdiety.pl

Programdiety.pl to inicjatywa zainspirowana historią rodzinną autora. Praca nad programem trwała ponad 5 lat i przez cały ten czas był on dopracowywany w każdym szczególe. W efekcie powstał kompleksowy, praktyczny i bogaty w wiedzę oraz inspiracje serwis, który nie tylko promuje zdrowe nawyki żywieniowe, ale przede wszystkim realnie pomaga użytkownikom zmienić przyzwyczajenia żywieniowe na lepsze. 

Zadania i cele:

W ramach współpracy zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy serwis programdiety.pl promujący zdrowe nawyki żywieniowe. Oferuje on użytkownikom m.in. możliwość wyboru diety dostosowanej do wieku, potrzeb, czy preferencji. Strona posiada bogatą szatę graficzną i jest dla użytkownika prosta oraz intuicyjna w obsłudze.

W serwisie dostępnych jest ponad 30 rodzajów diet, dopasowanych do różnych potrzeb.


Serwis powstał w oparciu o naszą autorską platformę  Edito CMS, która zapewnia wysoką wydajność i elastyczność w zarządzaniu treściami. Użytkownicy mogą zarejestrować się na stronie by w pełni korzystać z serwisu. Oprócz tradycyjnego zakładania konta, dostępna jest też rejestracja za pomocą Facebooka. Istnieje także możliwość tworzenia kont rodzinnych.

Użytkownicy mogą wykupić konto premium, które daje im szereg dodatkowych możliwości. Płatny pakiet pozwala na stworzenie dedykowanego planu żywieniowego dla większej liczby osób. Co więcej, użytkownicy otrzymują dostęp do:

 • porad kulinarnych, przepisów okazjonalnych czy na przetwory z możliwością zastosowania ich w jadłospisie,
 • spiżarni, czyli miejsca, które zapewnia kontrolę nad artykułami żywnościowymi znajdującymi się w domu,
 • przepisów z zaznaczonym produktem w spiżarni,
 • dodawania notatek w kalendarzu,
 • możliwości wysłania listy zakupów za pomocą smsa lub maila,
 • funkcji wykreślania z listy zakupowej artykułów, które znajdują się w spiżarni,

Konto premium można także zakupić w prezencie dla innego użytkownika. Ponadto istnieje możliwość podjęcia współpracy jako austeria, producent żywności regionalnej bądź partner portalu. Wszelkie informacje, wraz z profilem partnera i kontaktem do niego dostępne są na stronie w zakładce „Partnerzy” lub „Austeria”. Funkcja wyszukiwarki z możliwością filtrowania ułatwia odnalezienie preferowanej osoby do współpracy.

Korzyści dla Klienta:
 • nowoczesna, atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna strona internetowa,
 • serwis gromadzi społeczność skupioną wokół zdrowego trybu życia,
 • elastyczny i skalowalny CMS,
 • strona jest intuicyjna i łatwa w nawigacji,
 • możliwość podjęcia współpracy przez partnerów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas