Dbamy o zdrowie

Całkiem niedawno uczestniczyliśmy w warsztatach „Zdrowy kręgosłup z Kinetic Control”. Omówieniem przyczyn powstawania dolegliwości bólowych i sposobów radzenia sobie z nimi zajęli się profesjonalni fizjoterapeuci z Fizjo-Sport.

Dofinansowujemy wynajem sal gimnastycznych i organizujemy regularnie mecze piłki nożnej, siatkówki i koszykówki. Wszystkim chętnym dopłacamy do karnetów na zajęcia sportowo-rekreacyjne (Benefit System). Dla tych, którzy dbają o sprawność fizyczną w drodze do pracy przygotowaliśmy przestronną szatnię, łazienkę z kabiną prysznicową oraz stojak na rowery.

Tym, którzy chcą zarejestrować swoje wyczyny oddajemy do dyspozycji firmową kamerę GoPro HERO 4. Osoby preferujące mniej dynamiczne sporty zapraszamy do korzystania z konsoli Wiii i X-box. Lubiącym spędzać czas z przyjaciółmi np. w kinie oferujemy atrakcyjne zniżki na bilety w sieci kin Helios.

Mamy kilka drużyn sportowych, z których jesteśmy bardzo dumni. W Ideo można znaleźć miłośników piłki nożnej, biegania czy kolarstwa. W poprzednim roku nasi piłkarze wystartowali w Ogólnopolskiej Lidze Szóstek Piłkarskich oraz w Amatorskiej Lidze Orlika Szóstek w Tyczynie.

Sympatycy sportów rowerowych w Ideo stawiają sobie coraz ambitniejsze cele. Całkiem niedawno wybrali się np. z Rzeszowa do Gdańska. Biegają prawie wszyscy, również Prezesi. Aby uczcić osiągnięcia Ideo Running Team zorganizowaliśmy wystawę medali zdobytych w 2015 roku. Każdy pracownik, który wyrazi chęć reprezentowania naszych barw otrzyma od nas firmową odzież sportową.

Dodatkowo możesz skorzystać z oferty ubezpieczenia grupowego, które stanowi dodatkowe wsparcie finansowe w różnych sytuacjach np. narodzin dziecka. Zwracamy część pieniędzy za zakup okularów korekcyjnych, a w firmowej apteczce znajdziesz podstawową pomoc przy różnego rodzaju dolegliwościach.

Zobacz także:

Klienci o nas