Rozwijamy umiejętności

Dbamy o wysoki standard warunków pracy, inwestujemy w ludzi oraz profesjonalne oprogramowania i sprzęty. Dołącz do nas, a wraz z zespołem będziesz uczestniczyć w bieżących zadaniach działu, stale aktualizując wiedzę.

W budynku mamy kilka salek spotkań, które wykorzystujemy do szkoleń zewnętrznych, wewnętrznych, jak i osobistego mentoringu. Posiadamy też obszerną biblioteczkę, ale jeśli w dowolnym momencie uznasz, że jakieś książki są Ci potrzebne do dalszego rozwoju – to sprawnie dołączymy je do naszego księgozbioru. Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego co jakiś czas spotykamy się w nieformalnym gronie, aby porozmawiać o najnowszych trendach czy omówić najciekawsze case’y.

Obsługujemy stale powiększające się grono klientów zagranicznych, dlatego wśród dofinansowanych przez nas szkoleń znalazły się m.in. kursy języka angielskiego i niemieckiego.

Praca w obszarze IT wiąże się z dostępem do najnowszych technologii. Zapewniamy nowoczesny sprzęt oraz niezbędne programy. Jeśli pracując z nami uznasz, że potrzebujesz uzyskać licencję do płatnego oprogramowania to postaramy się ją dostarczyć. Osobom, które są w stałym kontakcie z klientem zapewniamy służbowy laptop oraz telefon komórkowy z dostępem do internetu. Aby dotrzeć na spotkanie służbowe możesz skorzystać z jednego z naszych firmowych aut.

Zobacz także:

Klienci o nas