ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Budowanie widoczności w sieci dla Jansen Display

Jansen Display to czeski producent nowoczesnych systemów i nośników dla reklam wizualnych – tablic reklamowych i informacyjnych, POS czy digital signage. Ta dynamicznie rozwijająca się firma uznawana jest za jednego z europejskich liderów swojej branży. Jest także obecna w takich krajach jak: Kanada, Australia i USA, gdzie wysoka jakość produktów i atrakcyjna oferta cieszą się dużym uznaniem.

Zadania i cele

Na sukces marki składa się wiele czynników. W dzisiejszej rzeczywistości jednym z kluczowych elementów jest jej widoczność w sieci oraz dotarcie do możliwie precyzyjnej grupy docelowej.

Strategia pozyskiwania wartościowego ruchu organicznego.

Osiągnąć to można prowadząc przemyślane i odpowiednio dobrane działania z zakresu SEO. Kluczem do efektywnego pozycjonowania jest prawidłowy dobór słów kluczowych oraz działań zapleczowych. Pozwalają one nie tylko ograniczyć potencjalny ruch spamerski, którego pojawienie się jest całkiem naturalnym, choć niepożądanym zjawiskiem, ale także możliwe jest zminimalizowanie odwiedzin użytkowników, trafiających na stronę www przypadkiem (np. na skutek złej oceny zawartości serwisu).

Osiągnięte efekty
  • Półroczne działania SEO:
  • Ilość sesji z ruchu organicznego + 114%
  • Ilość fraz kluczowych w TOP50 +230%
  • Ilość fraz kluczowych w TOP10 + 344%

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas