Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Optymalizacja i pozycjonowanie serwisu

Multifarb Sp. z o.o. jest właścicielem jednej z czołowych polskich sieci hurtowni oraz sklepów z farbami przemysłowymi, farbami dekoracyjnymi, a także z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi. W ofercie firmy znajdują się również opakowania tekturowe przeznaczone m. in. do artykułów spożywczych. Jako przedsiębiorstwo w całości bazujące na polskim kapitale, sprawnym zarządzaniu i doskonale przygotowanych kadrach, Multifarb od lat cieszy się dużym zaufaniem szerokiego grona klientów.

Zadania i cele

Spółka Multifarb, świadoma dużej konkurencji i znaczenia, jakie dla biznesowego rozwoju mają wysokie wyniki jej witryny w wyszukiwarkach, zleciła nam wypromowanie swojego serwisu internetowego.

Do zadań Ideo należało podniesienie pozycji strony internetowej Multifarb w wynikach wyszukiwania.

Realizację tego zadania rozpoczęliśmy od gruntownej analizy, która pomogła nam w optymalizacji strony firmowej spółki pod kątem wyszukiwarek oraz w doborze jak najlepszych fraz kluczowych związanych z profilem działalności firmy Mulitifarb. Kolejnym krokiem było kompleksowe pozycjonowanie wsparte przez budowanie Link Popularity.

Osiągnięte efekty
  • Optymalizacja strony www,
  • wysoka pozycja serwisu w wyszukiwarkach,
  • zwiększenie ilości odwiedzin promowanej witryny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas