Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Sklep internetowy oparty na systemie Magento 2

Galeria Kominków jest siecią salonów kominkowych, działających na terenie całego kraju. Dwadzieścia lat doświadczenia w branży kominkowej i zduńskiej powoduje, że jest to firma o wyrobionej renomie i wysokiej jakości oferowanych usług. Prawie od początku swojego istnienia, ściśle współpracuje z austriackim producentem rur i kolan, co znacznie przyczyniło się do dynamicznego rozwoju firmy.

Zadania i cele

Dla Klienta został stworzony sklep internetowy oparty na systemie Magento 2, który posiada elastyczną architekturę oraz zapewnia pełną kontrolę nad funkcjonalnością kanału online. Szablon, na którym powstał sklep, został przystosowany pod indywidualne potrzeby Klienta.

Zaprojektowany i wdrożony w oparciu o Magento 2 e-sklep jest w pełni dostosowany do wymagań Klienta i specyfiki sprzedaży na międzynarodowych rynkach.

Sklep internetowy w procesie rejestracji nowego użytkownika, posiada opcję wyboru typu klienta, z podziałem na hurtowego i detalicznego. Ponadto wdrożyliśmy dedykowane rozwiązanie do zarządzania promocjami. Umożliwia ono rabatowanie grup produktowych i poszczególnych produktów, łączenie ich z promocjami, uwzględniając jako target konkretnego detalistę bądź hurtownika.

Ze względu na międzynarodowy charakter sklepu, wdrożyliśmy dedykowany mechanizm zarządzania warunkami cenowymi w różnych walutach i na różne kraje docelowe. Platforma dostępna jest również w wersji mobilnej, co ułatwia klientom korzystanie ze sklepu na różnych urządzeniach.

Głowne korzyści dla Klienta
  • Możliwość zarządzania promocjami,
  • cenniki dostosowane pod międzynarodowe rynki,
  • osobne domeny w różnych wersjach językowych,
  • responsywny serwis.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas