Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Strona wizerunkowa One Page dla KIR

Krajowa Izba Rozliczeniowa to kluczowa firma obsługująca infrastrukturę polskiego sektora bankowego. Jej działalność opiera się na zapewnianiu niezawodności i bezpieczeństwa w zakresie świadczonych usług. KIR został powołany z inicjatywy Narodowego Banku Polskiego, Związku Banków Polskich i 16 banków komercyjnych. W momencie powstania wiodącą rolą KIR było świadczenie usług rozliczeniowych. Obecnie KIR jest postrzegany jako technologiczny hub i kreator innowacyjnych narzędzi, dedykowanych szeroko pojętej cyfrowej gospodarce. Działalność firmy ma wpływ na funkcjonowanie całego sektora bankowego w Polsce, branży płatniczej i e-commerce oraz administracji publicznej, którą aktywnie wspiera w budowie przyjaznego i nowoczesnego e-państwa.

Zadania i cele

Do naszych zadań należało wykonanie strony wizerunkowo-informacyjnej, prezentującej usługę zdalnego potwierdzania tożsamości - mojeID.

Wizerunkowa strona One Page zbudowana w oparciu o system zarządzania treścią i strukturą Edito.

Serwis zachowuje logiczny i klarowny układ treści, który pozwala użytkownikowi na szybkie dotarcie do najważniejszych informacji. Płynne poruszanie się pomiędzy kolejnymi strefami serwisu zapewnione jest poprzez górne menu, które jest widoczne i dostępne z każdej podstrony. Wszystkie zakładki wyświetlają się w formie okna, gdzie zaprezentowane są informacje z wybranej kategorii. Dzięki temu użytkownik zapoznaje się wyłącznie z tymi treściami, które w danej chwili go interesują. Spójne przejścia pomiędzy kolejnymi oknami zapewniają wizualny efekt płynności, przy zachowaniu krótkiego czasu ładowania.

Treści prezentowane są w prostej czytelnej formie. Bardziej rozbudowane informacje zostały zamieszczone w formie boksów, z rozwijanymi elementami lub jako pop-upy. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie logiki oraz porządku, prezentując w początkowym widoku jedynie najbardziej istotne treści. Strona prawidłowo wyświetla się na wszystkich urządzeniach przenośnych, dzięki zastosowaniu technologii RWD. Klient ma możliwość samodzielnego zarządzania stroną oraz jej zawartością. Przyjazny i łatwy w obsłudze panel Edito CMS sprawia, że wykonanie nawet bardziej zaawansowanych czynności jest szybkie i bezproblemowe.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesna strona wizerunkowa,
  • atrakcyjna prezentacja treści użytkownikom,
  • przemyślana architektura informacji,
  • przyjazny panel zarządzania treścią.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas