Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Strona wizerunkowa One Page dla KIR

Krajowa Izba Rozliczeniowa to kluczowa firma obsługująca infrastrukturę polskiego sektora bankowego. Jej działalność opiera się na zapewnianiu niezawodności i bezpieczeństwa w zakresie świadczonych usług. KIR został powołany z inicjatywy Narodowego Banku Polskiego, Związku Banków Polskich i 16 banków komercyjnych. W momencie powstania wiodącą rolą KIR było świadczenie usług rozliczeniowych. Obecnie KIR jest postrzegany jako technologiczny hub i kreator innowacyjnych narzędzi, dedykowanych szeroko pojętej cyfrowej gospodarce. Działalność firmy ma wpływ na funkcjonowanie całego sektora bankowego w Polsce, branży płatniczej i e-commerce oraz administracji publicznej, którą aktywnie wspiera w budowie przyjaznego i nowoczesnego e-państwa.

Zadania i cele

Do naszych zadań należało wykonanie strony wizerunkowo-informacyjnej, prezentującej usługę zdalnego potwierdzania tożsamości - mojeID.

Wizerunkowa strona One Page zbudowana w oparciu o system zarządzania treścią i strukturą Edito.

Serwis zachowuje logiczny i klarowny układ treści, który pozwala użytkownikowi na szybkie dotarcie do najważniejszych informacji. Płynne poruszanie się pomiędzy kolejnymi strefami serwisu zapewnione jest poprzez górne menu, które jest widoczne i dostępne z każdej podstrony. Wszystkie zakładki wyświetlają się w formie okna, gdzie zaprezentowane są informacje z wybranej kategorii. Dzięki temu użytkownik zapoznaje się wyłącznie z tymi treściami, które w danej chwili go interesują. Spójne przejścia pomiędzy kolejnymi oknami zapewniają wizualny efekt płynności, przy zachowaniu krótkiego czasu ładowania.

Treści prezentowane są w prostej czytelnej formie. Bardziej rozbudowane informacje zostały zamieszczone w formie boksów, z rozwijanymi elementami lub jako pop-upy. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie logiki oraz porządku, prezentując w początkowym widoku jedynie najbardziej istotne treści. Strona prawidłowo wyświetla się na wszystkich urządzeniach przenośnych, dzięki zastosowaniu technologii RWD. Klient ma możliwość samodzielnego zarządzania stroną oraz jej zawartością. Przyjazny i łatwy w obsłudze panel Edito CMS sprawia, że wykonanie nawet bardziej zaawansowanych czynności jest szybkie i bezproblemowe.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesna strona wizerunkowa,
  • atrakcyjna prezentacja treści użytkownikom,
  • przemyślana architektura informacji,
  • przyjazny panel zarządzania treścią.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas