ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Szkolenie i doradztwo e-marketingowe dla Norsk Maritimt Forlag

Norweska firma Norsk Maritimt Forlag to wydawca specjalistycznych magazynów dotyczących żeglarstwa (Båtliv, Seilas, SEILmagasinet oraz Båtguiden) oraz właściciel 5 portali internetowych o takiej samej tematyce.

Zadania i cele

Rozwój internetu i rynku interaktywnego wymusza na niemal każdej firmie adaptację do nowej rzeczywistości. Norweski wydawca, Norsk Maritimt, w pełni świadomy konieczności dopasowania swoich usług i produktów do potrzeb konsumentów, skorzystał z naszej oferty szkoleniowej i bogatej wiedzy specjalistów. Dla przedstawicieli wydawcy zrealizowaliśmy 2-dniowe szkolenie z zakresu content marketingu, social media, zarządzania wizerunkiem marki i jej promocji w internecie.

Naszym celem było wyposażenie Klienta w wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnego planowania, realizowania i analizowania kampanii.

Największym wyznawaniem przed jakim stanęliśmy, było jak najbardziej efektywne przekazanie rozległej wiedzy w bardzo ograniczonym czasie. Skupiliśmy się na praktycznych aspektach nowoczesnego e-marketingu, pokazaliśmy jak stawiać pierwsze kroki w świecie internetowej promocji oraz przybliżyliśmy zasady działania najpopularniejszych narzędzi reklamowych.

Główne korzyści dla Klienta
  • Zajęcia prowadzone przez doświadczonych specjalistów,
  • Skondensowana i starannie wyselekcjonowana wiedza,
  • Zdobycie podstawowych umiejętności e-marketera,
  • Dostęp do branżowej wiedzy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas