Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Pozycjonowanie portalu Newsline.pl

Newsline jest portalem dedykowanym dla ludzi związanych z szeroko rozumianą komunikacją marketingową oraz osób zainteresowanych tą tematyką. Stanowi swego rodzaju kompendium wiedzy i agregat aktualności, zarządzanych przez profesjonalny zespół redakcyjny.

Zadania i cele

Promocja portalu o tematyce marketingowej nie należy obecnie do najprostszych zadań. Popularność zagadnień oraz liczna konkurencja znacząco utrudnia przebicie się na wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania.

Działania realizowane w zakresie promocji portalu informacyjnego powinny być podporządkowane spójnej, przemyślanej strategii.

Właśnie od tego zaczęliśmy pracę nad projektem. Przeprowadziliśmy wnikliwe analizy starając się poznać jak najlepiej sam serwis oraz jego odbiorców. Sprawdziliśmy optymalizację strony pod kątem SEO, co pozwoliło nam oszacować jego potencjał pozycjonerski. Przeprowadzone audyty pozwoliły nam także dobrać najbardziej efektywne słowa kluczowe, dopasowane do profilu działalności marki, a także specyfiki jej odbiorców.

Kolejnym krokiem było już tylko prowadzenie intensywnych prac pozycjonerskich. Ich efektem, w relatywnie krótkim czasie, było znaczące zwiększenie ruchu organicznego na stronie oraz widoczności samego serwisu w wynikach wyszukiwania.

Główne korzyści dla Klienta
  • Wzrost świadomości marki i portalu pośród konsumentów,
  • Zwiększenie widoczności serwisu,
  • Wzrost wysokojakościowego ruchu na stronie,
  • Znaczący wzrost ilości odsłon oraz rejestracji użytkowników w serwisie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas