Google Ads

"Kampanie Google Ads stanowią doskonałą formę promocji w internecie."

Około 98 proc. użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google. Jak szybko i skutecznie w niej zaistnieć? Odpowiedzią są reklamy Google Ads wyświetlane w sąsiedztwie naturalnych wyników wyszukiwania.

Wojciech Szymański
Wojciech Szymański
Dyrektor działu Marketingu Internetowego
  Darmowa konsultacja

  Zależy Ci na zwiększonej sprzedaży produktów lub usług? Chcesz zbudować silniejszy wizerunek marki lub zintensyfikować ruch na stronie internetowej swojej firmy?

  Wszystko to jest możliwe do zrealizowania dzięki Google Ads. Pomagamy w tworzeniu kampanii reklamowych w środowisku Google, które dają możliwości budowania spersonalizowanego przekazu promocyjnego. W tej postaci reklama dotrze z przekazem do użytkowników we właściwym czasie – czyli wówczas, gdy będzie odpowiadała na ich potrzebę, np. w formie linku sponsorowanego podczas korzystania z wyszukiwarki.

  Google Ads to narzędzie elastyczne, które daje możliwości prowadzenia kampanii przy użyciu wielu formatów reklam. Dlatego też w Ideo pomagamy naszym Klientom podjąć decyzję o wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Wszystko po to, aby reklama dotarła do jak największej liczby użytkowników skłonnych do wykonania działania mającego znaczenie dla firmy, czyli np. przejścia na stronę z ofertą, skorzystanie z niej, zapisanie się do newslettera. Wśród formatów reklam Google Ads, które przygotowujemy dla naszych Klientów są linki sponsorowane (reklama tekstowa), bannery w sieci Google Display Network (reklama graficzna), kampanie video (reklama na YouTube), Gmail Sponsored Promotions (reklama w poczcie Gmail), kampanie produktowe dla e-commerce (reklama w Zakupy Google).

  Jak to robimy?

  Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem kampanii reklamowych i wizerunkowych w internecie. Nasi specjaliści Google Ads systematycznie podnoszą kwalifikacje w ramach przeprowadzanych przez Google egzaminów certyfikacyjnych. Dzięki temu, mamy aktualną wiedzę o najnowszych narzędziach i produktach Google oraz zarządzamy kampaniami Google Ads z zastosowaniem sprawdzonych i skutecznych metod. Dlatego też jesteśmy w stanie wykorzystać budżet marketingowy naszych Klientów jak najefektywniej. Ponadto, w trakcie kampanii na bieżąco raportujemy nasze działania. Pomaga nam w tym narzędzie Google Data Studio, które przedstawia dane zestawione z innymi typami reklam w przystępny sposób. Co więcej, nasi Klienci na każdym etapie pracy uzyskują niezbędną pomoc i profesjonalne porady.

  Najważniejsze korzyści

  Dzięki promocji przy wykorzystaniu sytemu reklamowego od Google można szybko dotrzeć do potencjalnych klientów. Oferta jest widoczna na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Wynikiem działań reklamowych jest przede wszystkim zwiększona sprzedaż oraz poprawa konwersji przy jednoczesnej optymalizacji kosztów kampanii. Google Ads jest narzędziem elastycznym, mierzalnym i umożliwiającym targetowanie reklamy. Pozwala kontrolować budżet przeznaczony na reklamę. Wyniki płatne uzyskane w trakcie kampanii, można łączyć z budowaniem pozycji w wynikach organicznych (z pozycjonowaniem strony). W ramach współpracy zapewniamy kompleksową obsługę Google Ads, w tym prowadzenie, stały monitoring i optymalizację kampanii, a także regularne raporty oraz dostęp do panelu Google Ads. Nasi Klienci obok pełnej kontroli uzyskują również pomoc w zakresie optymalizacji strony internetowej i landing page. W każdej chwili mogą wstrzymać kampanię i ponownie ją uruchomić oraz testować nowe słowa kluczowe i dostosowywać reklamy do swoich potrzeb.

  Co oferujemy?

  • Natychmiastowy efekt - reklama jest widoczna w momencie opłacenia.
  • Pełną kontrolę nad czasem trwania kampanii i harmonogramem wyświetlania.
  • Szeroki wachlarz formatów reklam, od linków sponsorowanych po zaawansowane kampanie produktowe.
  • Reklamę lokalną lub globalną - w zależności od skali działalności firmy.
  • Dopasowanie reklamy do konkretnej grupy odbiorców, tak by docierać z ofertą do użytkowników potencjalnie nią zainteresowanych.
  • Monitoring kosztów - koszt kampanii zależy od osiągniętego efektu.
  • Pomiar skuteczności kampanii przez całą dobę, który umożliwia ewentualne przekształcenie przyjętych założeń.
  • Proste narzędzie do zarządzania i monitorowania wielu kont Google Ads, które ułatwi Klientowi śledzenie przebiegu prac.
  • Wgląd w szczegółową aktywność internautów zainteresowanych ofertą strony.
  • Jasne warunki rozliczeń za naszą pracę.

   

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  ×

  Klienci o nas