Remarketing dynamiczny

"Reklamy podążają za potencjalnym klientem, nawet gdy opuści już stronę internetową."

Remarketing dynamiczny jest spersonalizowanym przekazem kierowanym do osób, które odwiedziły wcześniej witrynę. Reklama uwzględnienia konkretne produkty i usługi, które już wstępnie zainteresowały użytkownika.

Wojciech Szymański
Wojciech Szymański
Dyrektor działu Marketingu Internetowego
  Darmowa konsultacja

  Dzięki Google Ads możemy wyświetlać reklamę dopasowaną do potrzeb użytkownika, po wcześniejszym ich poznaniu. Reklamy wyświetlane w ramach remarketingu dynamicznego Google Ads podążają za potencjalnym klientem nawet wtedy, gdy opuści on stronę internetową.

  Dedykowane reklamy wyświetlają się użytkownikowi podczas przeglądania innych serwisów zarówno w Google, jak i stronach należących do sieci reklamowej. Pojawiają się również w trakcie poszukiwania odpowiedzi na hasła umieszczane w wyszukiwarce, związane bezpośrednio z oferowanymi przez stronę produktami lub usługami. Mówiąc prościej, na różnych stronach i serwisach internetowych odwiedzanych przez potencjalnego klienta ukazują się reklamy produktów i usług, które oglądał podczas poprzedniej wizyty. Retargetowanie to doskonały sposób na indywidualne dotarcie do odbiorcy zarówno ze stałą, jak i zupełnie nową ofertą sprzedażową. Remarketing dynamiczny umożliwia firmie odzyskanie niedoszłych klientów, czyli takich, którzy napotkali na ścieżce zakupowej przeszkody i ostatecznie nie sfinalizowali zakupu lub zakończyli wizytę na stronie bez dokładnego sprecyzowania potrzeb zakupowych. Jest w pewnym sensie ponownym zaproszeniem klienta do sklepu i jak pokazują wyniki tego typu kampanii reklamowych – klienci zaproszenie to przyjmują.

  Jak pracujemy?

  Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu efektywnego marketingu internetowego. Z powodzeniem wykorzystujemy system Google Ads do prowadzenia remarketingu dynamicznego, co potwierdzają zarówno liczne certyfikaty naszych specjalistów, jak i efekty prowadzonych kampanii. Dla naszych Klientów przygotujemy kampanię retargetingową wybierając najkorzystniejszą jej formę. Prowadząc działania z zakresu remarketingu dynamicznego, format reklamy dopasowujemy do oferowanego przez markę produktu lub usługi. Kampania na każdym etapie, jest pod naszym stałym nadzorem – przeprowadzamy pełną optymalizację całego procesu. Podczas współpracy gwarantujemy regularne raportowanie działań oraz szczegółowe analizy kampanii. Nasi Klienci mogą na bieżąco śledzić przebieg pracy i jej rezultaty, ponieważ udzielamy pełnego dostępu do panelu Google Ads. Zapewniamy również Klientom profesjonalny konsulting oraz fachową pomoc naszych specjalistów, którzy czuwają nad działaniami i udzielają wszelkich niezbędnych informacji.

  Google przyznaje swoim Partnerom certyfikat w uznaniu za najwyższy poziom jakości prowadzonych kampanii. Otrzymanie statusu Premier Google Partner związane było z osiągnięciem odpowiedniego poziomu wydatków oraz spełnieniem wymagań w zakresie efektów osiąganych przez realizowane kampanie. Jest to nagroda za zaangażowanie w stały rozwój naszych specjalistów oraz jakość świadczonych przez nas usług. Otrzymane specjalizacje są potwierdzeniem posiadanych przez nas kwalifikacji i wiedzy w zakresie prowadzenia określonych rodzajów kampanii reklamowych.

  Wojciech Szymański, Dyrektor działu Marketingu Internetowego

  Co zyskasz

  • Dotarcie do użytkowników wstępnie zainteresowanych ofertą, którzy w dużym stopniu skłonni są do zakupu.
  • Znaczną poprawę ilości i wartości zrealizowanych zamówień, czyli zwiększenie przychodów firmy.
  • Odzyskanie niedoszłych klientów, którzy z różnych przyczyn porzucili koszyk zakupowy lub po prostu nie dokończyli rozpoczętych zakupów.
  • Promocję wizerunku marki w internecie, poprzez kreowanie jej na firmę znającą potrzeby swoich klientów.
  • Pomiar efektywności reklam i kontrolę budżetu, możliwe dzięki śledzeniu kampanii reklamowej na bieżąco.
  • Pełną kontrolę nad każdym wdrażanym rozwiązaniem przy użyciu konta reklamowego oraz regularny kontakt ze specjalistą kierującym projektem.

   

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  ×

  Klienci o nas