Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Strony internetowe

"Nowoczesne i przyjazne dla internautów"

Dobrze zaprojektowana strona internetowa może przynieść wymierne korzyści. Doskonale wspiera promocję firmy i jej produktów, a także pomaga kształtować pozytywny wizerunek.

Korzyści dla Twojego Biznesu

Dobrze zaprojektowana strona pomaga osiągać wymierne korzyści. Jej efektywność zależy od charakteru i funkcji jaką ma spełniać. Wśród najpopularniejszych warto wspomnieć np.:

  • kształtowanie wizerunku firmy
  • promocja i sprzedaż produktów
  • wzmacnianie lojalności klientów
  • wsparcie marketingu i PR
  • komunikacja z klientami
  • ... i wiele innych

Powodów tworzenia nowego serwisu internetowego i celów jakie ma spełniać jest wiele.

Powiedz nam - jaki cel chcesz osiągnąć?

 

Technologia, którą znasz

Każdy serwis internetowy realizujemy w oparciu o system zarządzania treścią (CMS). Pozwala on na łatwe zarządzanie strukturą i treścią strony www każdemu, kto potrafi korzystać z internetu.

Najczęściej stosujemy nasz autorski system Edito CMS. Jeśli wolisz - możemy także pracować w oparciu o platformy Open Source, takie jak np. WordPress, Typo3, Magento, Joomla, Drupal.

Zaufali nam m.in.:

Strony www dostępne dla każdego

 

RWD - przyjazne urządzeniom mobilnym

Projektowanie tzw. responsywne (Responsive Web Design) gwarantuje, że Twoja nowa strona internetowa będzie dostosowana do możliwości smartfonów, tabletów, laptopów i innych urządzeń mobilnych. Nie ma znaczenia jakiego urządzenia używasz - serwis zawsze będzie wyglądał poprawnie, dzięki czemu każdy internauta może zostać Twoim klientem.

WCAG 2.0 - dostępne dla niepełnosprawnych

WCAG 2.0 (Web Content Accessibility Guidelines) to zbiór zasad dotyczących projektowania serwisów www, które ułatwiają mniej wprawnym użytkownikom oraz osobom niepełnosprawnym poruszanie się na stronie internetowej. Czynią one serwis dostępny dla szerszego grona odbiorców, w tym niewidomych i niedowidzących, osób mających trudności poznawcze, ograniczony zakres ruchów, upośledzenie mowy, nadwrażliwość na bodźce wzrokowe. Obejmują rozwiązania, dzięki którym serwisy internetowe stają się po prostu łatwiejsze w obsłudze.

Dlaczego warto wybrać Ideo

... a to wszystko w rozsądnej cenie. Co równie istotne - realizowane przez nas projekty zdobyły wiele nagród i wyróżnień. Są one potwierdzeniem, że robimy dobre strony internetowe.

Etapy tworzenia stron www

Proces tworzenia strony internetowej można podzielić na etapy, z których każdy jest równie ważny i wymaga indywidualnego podejścia. Zacznijmy od najważniejszego - opowiedz, czego oczekujesz od Twojej strony internetowej:

 

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas