ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"


INTRANET: Skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji rozproszonej
 

Najnowsze wydanie poradnika to zbiór wiedzy i doświadczenia, który całościowo opisuje obszerny temat, jakim jest intranet i komunikacja wewnętrzna, jednocześnie biorąc pod uwagę zmiany w funkcjonowaniu organizacji, jakie nastąpiły w okresie pandemii.

Zmiany na rynku pracy i powszechność wykorzystania pracy zdalnej i hybrydowej sprawiły, że konieczna stała się aktualizacja wiedzy pochodzącej z opracowanego przez nas kilka lat temu podręcznika, a później także e-Booka - poradnika. Ponownie połączyliśmy siły, aby opracować nową odsłonę publikacji, która szeroko omawia temat intranetów, ich projektowania i rozbudowy, a także efektywnego ich wykorzystania w organizacjach. Szczególny akcent położyliśmy na komunikację w organizacjach rozproszonych.

Jedna z ważniejszych publikacji
w obszarze Digital Workplace.  

E-book „Intranet: skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji rozproszonej” to najbardziej aktualne i wszechstronne kompendium wiedzy w zakresie intranetów. Całość poparta została praktycznymi przykładami, m.in. case study jednego z najlepszych intranetów na świecie, opisane w wywiadzie z Arturem Wichlińskim - Dyrektorem Pionu Technologii i Operacji w Banku Spółdzielczym we Wschowie.

Uzupełnieniem poradnika są wyniki ponownie przeprowadzonego wśród polskich firm badania w zakresie wykorzystania intranetu, uwzględniające ostatnie zmiany w tym obszarze.

 


 

Dobór odpowiednich narzędzi
najważniejszym trendem na rok 2022.

"Bardzo podoba mi się stwierdzenie zawarte w książce, że dobry intranet to taki, „który sprawia, że jego użytkowników ogarnia strach na myśl o pracy bez niego”. Intranet firmowy powinien być jak internet.

W książce znajdziemy wszystko to, co jako specjaliści od komunikacji wewnętrznej powinniśmy wiedzieć, zanim zasiądziemy do prac nad projektowaniem takiego systemu w naszych firmach. Polecam Wam lekturę tej publikacji, jeśli planujecie wdrożyć lub rozwijać w Waszych firmach intranet lub poszukujecie nowej wiedzy o intranetach. Brawa dla autorów za tę publikację!

Maja Biernacka, autorka bloga Komunikacja wewnętrzna od kuchni

 


 

Efektywna platforma Intranetowa - Digital Workplace Dla kogo
stworzyliśmy ten poradnik?

Praktyczne wskazówki i porady, z których skorzystają:

  • Dyrektorzy i menedżerowie odpowiedzialni za dostarczanie rozwiązań dla wydajnego funkcjonowania firmy.
  • Kadra zarządzająca, szukająca optymalnych i skutecznych sposobów generowania oszczędności.
  • Dział HR, któremu zależy na jakości Employee Experience i efektywności pracy.
  • Specjaliści ds. marketingu, dla których wewnętrzne bazy wiedzy i sprawna komunikacja oznaczają sprawniejszą realizację działań w obszarze promocji zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Dla każdego, kto chciałby podnieść efektywność swojej organizacji!

  Pobierz bezpłatny poradnik 

 


 

Co znajdziesz w Poradniku?

Ponad 150 stron, wypełnionych po brzegi wiedzą mistrzów e-commerce.

By ułatwić Ci pracę, narzędzia podzieliliśmy na 2 części. W części pierwszej omawiamy narzędzia technologiczne, część druga dedykowana jest natomiast narzędziom marketingowym i analitycznym. W każdej z nich, jako podsumowanie, umieściliśmy wyniki badań przeprowadzonych na polskich przedstawicielach rynku e-commerce. 

Narzędzia i wtyczki wspierające rozwój e-commerce
Co zyskujesz z naszym Przewodnikiem?

- merytoryczne wsparcie w podjęciu decyzji o wyborze narzędzia,
- możliwość wygodnego porównania funkcjonalności poszczególnych wtyczek,
- przegląd rozwiązań zgodnych z potrzebami Twojego przedsiębiorstwa,
- informację na temat wtyczek, których może jeszcze nie znasz,
- optymalizacja działań e-commerce,
- poznanie kategorii rozwiązań z dużym potencjałem, których znaczenie wciąż rośnie.

  Pobierz bezpłatny raport 

 


 


Współautorzy raportu

Współautorzy raportu e-commerce

 

Wypełnij formularz i odbierz raport

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

.