Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Intranet

Jak efektywnie usprawnić komunikację w firmie?
Kompleksowy poradnik o wdrożeniach platform intranetowych
Jeśli chcesz otrzymać poradnik, z którego dowiesz się jak wykorzystać skutecznie Intranet lub podnieść efektywność już posiadanego, weź udział w naszym badaniu.
Urszula Kandefer
Urszula Kandefer
Kierownik Projektów
Darmowa konsultacja

Jak wdrożyć skuteczny Intranet

Przygotowujemy poradnik, który omówi narzędzia informatyczne wspierające komunikację wewnętrzną – potocznie zwane intranetami. Zawarte w nim informacje są efektem naszej wieloletniej pracy, podczas której zdobyliśmy bogatą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu skutecznych narzędzi komunikacji wewnętrznej. To właśnie ten „wewnętrzny PR” i procesy wokół niego pozwalają na wydajne funkcjonowanie zarówno niewielkich firm jak i międzynarodowych korporacji.

Spójna polityka komunikacyjnej pozwala osiągnąć sprawny przepływ informacji, który przekłada się bezpośrednio na efektywność działań całego przedsiębiorstwa.

Badanie opinii

Opracowując poradnik dokładaliśmy wszelkich starań, aby zawarte w nim treści spełniały najwyższe standardy. Jednak by móc powiedzieć, że poradnik jest maksymalnie obiektywny i dający maksymalnie dużo naszym czytelnikom - chcemy także by Państwo podzielili się swoimi obserwacjami i pomysłami. Dzięki nim będziemy w stanie stworzyć w pełni kompleksowy przewodnik, przydatny każdemu, kto zainteresowany jest wdrożeniem intranetu lub chce usprawnić i rozbudować już istniejące narzędzie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu nt. wykorzystania Intranetu jako platformy komunikacji wewnętrznej w firmie. Badanie realizowane jest wspólnie przez ekspertów Ideo Sp. z o.o. oraz naukowców Akademii Leona Koźmińskiego pod kierunkiem Prof. Grzegorza Mazurka. Celem badania jest m.in.: rozpoznanie obecnego stanu wykorzystania intranetów, postrzeganych korzyści, zakresu funkcjonalności oraz roli mechanizmów społecznościowych.

Każda odpowiedź przyczyni się do rozwoju wiedzy na temat stosowania w Polsce tego fascynującego narzędzia. Finalny raport z wynikami badania zostanie przekazany Państwu na wskazany adres e-mail. Wierzymy, że wyniki będą nie tylko ciekawe ale i wartościowe z biznesowego punktu widzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety
Jej uzupełnienie nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Analiza wyników ankiety (zestawienia statystyczne) stanowić będzie podstawę jednego z rozdziałów poradnika.