Platformy OpenSource

"Internet to świat alternatyw, konkurencyjnych rozwiązań i kreatywnych społeczności."

Nie dziwi zatem fakt, że dysponujemy ogólnie dostępnymi aplikacjami Open Source, pozwalającymi stworzyć i prowadzić własny, prawdziwy sklep internetowy. Ideo oprócz projektowania zaawansowanych, dedykowanych rozwiązań, buduje także serwisy w oparciu o takie platformy.

Anna Wolanin
Anna Wolanin
Kierownik Projektów e-commerce
Napisz do mnie

Wdrażamy i obsługujemy profesjonalne sklepy Open Source. Podobnie jak w przypadku autorskich systemów CMS i alternatyw takich jak WordPress, dostępne są również zamienniki dla dedykowanych sklepów online.

Aplikacje z otwartym kodem rozwijają się niezwykle szybko z dwóch głównych powodów:

  1. Ogólny dostęp do kodu źródłowego pozwala modyfikować i ulepszać go programistom z całego świata. Dzięki temu, oprogramowanie jest często aktualizowane, dodawane są nowe funkcjonalności i możliwości.
     
  2. Relatywnie niskie koszty wdrożenia i użytkowania są atrakcyjne dla wielu firm i osób prowadzących działalność e-commerce.

Atrakcyjna alternatywa

Systemy takie jak Magento czy PrestaShop pozwalają na tworzenie mniej lub bardziej zaawansowanych platform sprzedażowych. To idealne rozwiązanie dla osób posiadających ograniczony budżet, szukających prostych rozwiązań lub po prostu czegoś "na start". Aplikacje dostarczają wygodnych narzędzi do zarządzania treścią sklepu. Warto jednak pamiętać, że samo zbudowanie serwisu, jego konfiguracja i wdrożenie, wymaga bardzo często wiedzy specjalistycznej i programistycznej.

Ideo, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i praktyce, wykorzystuje pełnię możliwości jakich dostarczają systemy Open Source, spełniając oczekiwania klientów i dostarczając w pełni funkcjonalne serwisy.

Pracujemy głównie na platformach:

Wdrażamy sklepy internetowe na platformach OpenSource. Najczęściej korzystamy z Magento, PrestaShop, osCommerce oraz WooCommerce.

  • Magento
  • PrestaShop
  • osCommerce
  • WooComerce
Zapytaj o ofertę
 

 

... a co możemy zrobić dla Ciebie ?

×

Klienci o nas