Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Działania afiliacyjne

"Wspieraj sprzedaż i zwiększaj zasięg oferty, przy niskich kosztach."

Programy partnerskie (afiliacyjne) adresowane są do wszystkich tych, którzy mogą i chcą polecać Twój produkt innym. Umożliwiają dotarcie do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wygenerowania sprzedaży. W zdecydowanej większości oparte są o system prowizyjny.

Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Business development, Obsługa Klienta
Darmowa konsultacja

Działania afiliacyjne to doskonały sposób na bezpośrednie dotarcie do potencjalnych klientów. Pozwalają znacznie poszerzyć zakres oddziaływania oferty, dzięki zasięgowi partnerów biznesowych. Bezpośrednia rekomendacja jest niejednokrotnie bardziej wiarygodna dla odbiorców, niż najlepiej zaprojektowana reklama.

Odpowiednio zaplanowane i wdrożone działania afiliacyjne mogą przynieść Twojej firmie wymierne korzyści. Jako reklamodawca, możesz podnieść sprzedaż produktów/usług, zwiększyć rozpoznawalność marki i pozyskać nowe leady kontaktowe. Jednocześnie obniżasz koszty, gdyż płacisz jedynie za z góry określone efekty.

Skuteczne podnoszenie sprzedaży

Chcesz zwiększyć sprzedaż produktów lub usług? Działania afiliacyjne to doskonały sposób na bezpośrednie dotarcie do potencjalnych klientów.

Z doświadczenia wiemy, że standardowe programy afiliacyjne, stosowane powszechnie w firmach, przeważnie się nie sprawdzają i nie osiągają satysfakcjonujących wyników. Działania afiliacyjne w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i specyfiki rynku na którym funkcjonujesz przyniosą wymierne korzyści.

Partnerami mogą być firmy partnerskie organizatora, dystrybutorzy, zadowoleni klienci, a nawet zwykli użytkownicy internetu, którzy poprzez promocję produktów/usług chcą zyskać dodatkowe źródło dochodu.Dzięki współpracy z nimi możesz podnieść sprzedaż produktów/usług, zwiększyć rozpoznawalność marki i pozyskać nowe leady. Co najistotniejsze - płacisz jedynie za z góry określone efekty.

Oferujemy własną, autorską aplikację programu partnerskiego, opartą o platformę Edito CMS. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie przygotować zaawansowaną aplikację internetową, która będzie dostosowana praktycznie do każdego rodzaju programu. Odpowiednio dostosujemy charakterystykę programu afiliacyjnego, model biznesowy oraz wszelkie jego parametry do Twoich potrzeb, a także specyfiki branży, w której funkcjonujesz. Naszym zadaniem jest odpowiedni dobór narzędzi, mechanizmów i serwisów internetowych oraz zbudowanie wokół nich optymalnego programu afiliacyjnego, który w pełni wykorzysta swój potencjał.

Najważniejsze korzyści

  • duża ilość witryn i szeroki dostęp do stron WWW pozwala emitować reklamę w serwisach o zróżnicowanej tematyce i dla różnorodnych odbiorców,
  • bieżący monitoring i optymalizacja budżetu marketingowego oraz stron partnerskich,
  • doskonała promocja produktu i marki wśród nowych oraz potencjalnych klientów,
  • niski koszt działań afiliacyjnych, płatność z góry za określone efekty i wynikające z tego stosunkowo niskie ryzyko.

Do każdego programu partnerskiego podchodzimy indywidualnie, z uwagi na różną formę, jaką może przybierać. Dlatego każdorazowo dostosowujemy jego charakterystykę, model biznesowy oraz wszelkie parametry do specyfiki branży, w której funkcjonuje Twój biznes. Naszym zadaniem jest zbudowanie programu optymalnego kosztowo, który jednocześnie przyniesie zamierzone efekty.

Marcin Wojtoń, Dyrektor ds. Obsługi Klienta

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas